THE LORDZ TEAM

17 Kwi

LINKI:

http://www.facebook.com/thelordzteam

http://soundcloud.com/thelordzteam/the-lordz-team-promomix

http://soundcloud.com/thelordzteam/the-lordz-team-teotihuacan

http://soundcloud.com/thelordzteam/the-lordz-team-bass-to-mouth

The Lordz Team to grupa dubstepowa z Warszawy grająca swoje utwory w formie live actu, a także najtłustsze DJskie sety – Poczynając od elektronicznych
odmian Hip Hopu, aż po mocne połączenia Dubstepu i Drum And Bassu. Grupa grała koncerty z takimi gwiazdami Dubstepu jak Breakage, Jazzsteppa czy RSD.

Warto napomknąć, że The Lordz(powstałe w 2008) tojedna z pierwszych grup producentów, którzy zaczęli tworzyć i promować Dubstep w Polsce. Z silnym akcentem zadebiutowali na składance Dub Out Of Poland 3 i zostali okrzyknięci zwycięzcami składanki.

Swoje sety grają poczynając od elektronicznych odmian Hip Hopu oraz Glitch Hopu w ramach before’u, aż po mocne połączenia Dubstepu i Drum And Bassu.
Selektorzy zawsze dopasowują się do formy imprezy układając sety pod odpowiedni klimat wieczoru. Skład momentalnie zmiażdżył Warszawę najtłustrzymi DJskimi setami wspomaganymi przez nawijkę MC Shot:One, który niedługo później dołączył do grupy. Diggingując dobierają nie tylko dubstepowe perełki znanych, światowej sławy producentów, ale także odkrywają potencjał w numerach producentów, których światło dopiero świta na dubstepowej scenie. Podczas występów kolektywu możemy więc usłyszeć nikomu nie znane wcześniej numery, które rozgrzewają parkiet do czerwoności. Wieczory grane pod szyldem The Lordz Team są zapamiętywane na długi czas i nigdy nie odbywają się bez echa. Zdecydowanie należą do dubstepowej czołówki polskiej sceny. Na wieczór w Targowej przygotują specjalnie dla nas najtłustsze i najcięższe Dubstepy.

Jeżeli chodzi o samą Warszawę, to grupa zagrała w lokaach: Mandala, 1500m do wynajęcia, Powiększenie, Plac Zabaw, Warszawa Powiśle.

Jako główni wykonawcy występowali m.in. w Bydgoszczy (Mózg), Częstochowie (Galeria Teatr From Poland), Cieszynie (Piwnica Stary Targ), Białymstoku (Metro), Turku (festiwal SCABB), Wrocławiu(Klub Puzzle, Era Nowe Horyzonty).
Czuwali także nad dubstepowym brzmieniem Ostróda Reggae Festival 2011, a także gościli przez 9 dni w Playa Pinet na Ibizie.

Ciekawostka: Auer zrobił część bitów na nową płytę Pezeta, „Radio Pezet”

Skład grupy:
Auer (The Lordz Team)
Fio (The Lordz Team)
Du:It (The Lordz Team)
MC Shot:One (Subwena, The Lordz Team, UK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: