DUB RISING feat. LADY DĘBOWA

6 List

LINKS:

http://soundcloud.com/dubrising
www.dubrising.blogspot.com
http://www.myspace.com/ladydebowa

Występ Dubrising to prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników muzyki, której korzenie wyrastają wprost z głębokiej kultury basu. Jarek ‘dubrising’ Dyś korzysta z 8-ścieżkowej konfiguracji sprzętowej oraz rozmaitych efektów audio takich jak delay czy reverb. Dzięki nim tworzy on miksy utworów w 100% na żywo, a wszystko to obywa się na scenie lub w klubie! Jego live-act wypełniony jest własnymi dubowymi produkcjami, kooperacjami, remixami, a także klasycznymi utworami jak min.: „Lively up yourself” Boba Marleya.


Duża dawka energii i dobra wibracja na parkiecie zagwarantowana jest przez wspaniałą wokalistę Lady Dębową, która swym urokliwym śpiewem dopełnia całości tej magicznej muzycznej mikstury. Styl występu Dubrising wywodzi się z tradycji takich gigantów jak: Neil Perch i Zion Train, Mad Professor, Scientist, Disrupt, Alpha & Omega, ale także i nowych graczy na scenie: Rusko, czy Skrillex. Jest to więc wybuchowa mieszanka reggae, dubu, roots, UK dubu i dubstepu.
Tłusty bas, energia i klasa wokalistki Lady Dębowej i świeżość re-mixu w 100% na żywo sprawia że występ kolektywu Dubrising nie zapomnisz na długi czas!

.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: